de Redacția Stiripentruviata.ro
Simona Halep a declarat că singurul vis pe care îl mai are este să se căsătorească și să devină mamă. Ea a declarat într-un interviu video acordat tiebreak.ro:
„Legat de profesie, toate mi s-au îndeplinit, iar personal o să o spun, chiar dacă vor apărea un milion de articole pe această temă: singurul vis care nu mi s-a îndeplinit încă este să mă mărit.
O să se întâmple într-o zi, dar nu cum spune presa, că eu în fiecare lună mă mărit. Asta mi-a mai rămas de îndeplinit și, bineînțeles, să devin mamă.”
